Recovery Point

Kroplówki na kontuzję

Zmagasz się z bolesną kontuzją, a może Twój organizm potrzebuje szybkiej regeneracji po intensywnych zawodach? Skorzystaj z jednego z najskuteczniejszych sposobów na szybki powrót do formy. Kroplówki na kontuzję zostały opracowane z myślą o osobach, które zmagają się zarówno z drobnymi, jak i poważnymi dolegliwościami. To w pełni bezpieczny sposób na zregenerowanie sił i powrót do codziennych zajęć. Bez względu na to, czy zajmujesz się aktywnością fizyczną zawodowo, czy też hobbystycznie, wlewy na kontuzję pomogą Ci zredukować odczuwanie nieprzyjemnego bólu. Jak to dokładnie działa oraz jakich efektów możesz się spodziewać? 

Kroplówka po urazach – dla kogo? 

Wbrew pozorom wlewy na kontuzje nie są zarezerwowane wyłącznie dla pasjonatów sportu. To również doskonałe rozwiązanie dla osób, które szukają skutecznych sposobów rekonwalescencji po urazach i chorobie. Odpowiednie połączenie witamin i minerałów sprawdzi się również w przypadku objawów fibromialgii, a więc przewlekłych bólów mięśni i stawów. 

Mimo to grupą pacjentów, którzy najczęściej decydują się na skorzystanie z kroplówki po urazach, są osoby związane na co dzień z aktywnością fizyczną. Częste zawody czy seria zbyt intensywnych treningów prowadzi do bolesnych kontuzji, występowania zakwasów oraz stałego odczuwania zmęczenia. Prowadzi to nie tylko do braku możliwości współzawodnictwa w najbliższych rozgrywkach sportowych, ale utrudnia także codzienne funkcjonowanie. Wlewy pourazowe, dzięki specjalnemu połączeniu aminokwasów, witamin i minerałów, wspierają zarówno procesy regeneracyjne, jak i prowadzą do odbudowy uszkodzonych tkanek. 

Z tego typu terapii dożylnej możesz śmiało skorzystać, jeśli zaliczasz się do grupy osób, które odczuwają uciążliwe i bolesne skutki:

  • drobnych lub poważnych kontuzji i urazów (w tym złamań i zwichnięć), 
  • przetrenowania (zakwasy i chroniczne odczuwanie zmęczenia).

Wlewy pourazowe nie tylko przyniosą szybkie efekty rekonwalescencyjne, ale jednocześnie będą prowadzić do długotrwałej poprawy Twojej kondycji. Dodatkowo, kroplówka na kontuzję nie niesie ze sobą żadnych skutków ubocznych oraz zostaje przygotowana i dobrana przez doświadczonych lekarzy. 

Jak działają wlewy na kontuzję i jakich efektów można się spodziewać?

Wlewy na kontuzję prowadzą do poprawy funkcjonowania szlaków metabolicznych (co przekłada się na funkcjonowanie mózgu, kości i mięśni) oraz do odbudowy uszkodzonych tkanek, dzięki czemu możesz w krótkim czasie wrócić do swoich ulubionych aktywności. Dzieje się tak, ponieważ wszystkie składniki dostarczane są bezpośrednio do krwiobiegu oraz odznaczają się niemal 100-procentową przyswajalnością. W rezultacie kroplówka na kontuzję stanowi doskonale wsparcie w długotrwałym procesie leczenia, a także przynosi natychmiastową ulgę w odczuwaniu dolegliwości przez pacjenta.  

Podawanie kroplówek po urazach nie jest zabiegiem bolesnym czy długotrwałym. Podczas jego trwania wielu pacjentów naszego Centrum oddaje się rozmaitym czynnością odprężającym m.in. lekturą książki czy słuchaniem muzyki. Oferowane przez nas wlewy pourazowe zostały przygotowane przez lekarzy specjalistów, a ich podaniu towarzyszy stała opieka medyczna. W rezultacie możesz być pewny co do bezpieczeczeństwa tego zabiegu. 

Jeśli zmagasz się z bolesnym urazem lub pragniesz pozbyć się uciążliwej kontuzji, która uniemożliwia Ci wystartowanie w kolejnych zawodach lub codzienne funkcjonowanie, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Wlewy na kontuzję to wysoce skuteczny, a zarazem w pełni bezpieczny sposób na szybką rekonwalescencję. 

Masz pytanie? Zadzwoń: 790 815 415

lub użyj formularza kontaktowego znajdującego się poniżej:

Odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego.