Recovery Point

Medycyna estetyczna w Tychach

Do niedawna medycyna estetyczna była utożsamiana z kosztownymi zabiegami, zarezerwowanymi wyłącznie dla najbogatszych pacjentów. Obecnie, ze względu na dynamiczny rozwój tej dziedziny, zachowanie atrakcyjnego wyglądu fizycznego, a co za tym idzie komfortu psychicznego i pozytywnego samopoczucia jest dostępne dla coraz szerszego grona kobiet i mężczyzn. Ma to związek nie tylko z coraz niższymi kosztami zabiegów medycyny estetycznej, ale również z zwiększającą się świadomością społeczną w tym zakresie. Jeśli pragniesz cieszyć się gładką skórą ciała czy nieskazitelną cerą twarzy, umów się z nami na konsultację. Chętnie odpowiemy na Twoje wszystkie pytania i mając na uwadze Twoje indywidualne potrzeby oraz stan zdrowotny, dobierzemy dla Ciebie najlepszy z zabiegów. Medycyna estetyczna a chirurgia plastyczna Jeśli przed dokonaniem zabiegu powstrzymuje Cię przeświadczenie o bólu czy ryzyku, które mu towarzyszą, możesz być spokojny. Musisz znać podstawowe różnice pomiędzy medycyną estetyczną a chirurgią plastyczną, ponieważ nie są to tożsame pojęcia. Drugie z nich odnosi się do zabiegów, które przy użycia skalpela, bardziej ingerują w ludzką skórę i tkanki podskórne. Z tego względu w pewnych kręgach uważane są nadal za kontrowersyjne czy bardzo bolesne. Zupełnie inaczej jest w przypadku medycyny estetycznej, która najczęściej ma na celu przeciwdziałanie procesowi starzenia się skóry czy korektę defektów. Dzięki rozwojowi współczesnych technologii, możesz mieć pewność, że zabiegi nie wiążą się z uciążliwym bólem, jak również nie wyłączą Cię z codziennych zajęć. Ciągły postęp w tej dziedzinie medycyny przyczynia się również do powstawania nowych i coraz bardziej skutecznych sposobów radzenia sobie z dyskomfortem zewnętrznym. Jeśli źródłem Twojej małej pewności siebie są zmarszczki, przebarwienia skórne, blizny, suche usta, cienie pod oczami czy rozstępy itd., posiadasz okazję zwalczenia swojego uciążliwego problemu.

Medycyna estetyczna – czy warto?

Głównym celem zabiegów medycyny estetycznej jest poprawa jakości życia pacjentów, poprzez zapewnienie zdrowego i atrakcyjnego wyglądu. Jeśli pewne aspekty urody są źródłem Twojego dyskomfortu lub po prostu pragniesz profilaktycznie zadbać o kondycję swojej skóry, zapoznaj się dokładnie z naszą ofertą. Chętnie odpowiemy na Twoje wszystkie pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości. Pamiętaj, że zabiegi medycyny estetycznej:

  • są mało – lub nieinwazyjne,
  • poprzedzone są specjalistyczną konsultacją, z uwzględnieniem stanu zdrowia pacjenta,
  • wykorzystują sprawdzone technologie i bezpieczne substancje,
  • nie wymagają rekonwalescencji,

Do efektów medycyny estetycznej należy nie tylko atrakcyjny wygląd fizyczny,
ale przede wszystkim zwiększona pewność siebie i dobre samopoczucie. Decydując się na takie rozwiązanie, musisz jednak skorzystać z usług doświadczonych specjalistów. Każdy zabieg medycyny estetycznej powinien być poprzedzony kompleksowymi konsultacjami, w trakcie których lekarz może doradzić Ci najlepszą metodę czy też odradzić inną, a także wskazać procedurę, która okaże się zbędna w Twoim przypadku. Cały proces, od początku do końca, ma na celu znaleźć dopasowany do Twoich potrzeb zabieg, ale jednocześnie zadbać o Twoje zdrowie.

Masz pytanie? Zadzwoń: 790 815 415

lub użyj formularza kontaktowego znajdującego się poniżej:

Odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego.