fbpx

Recovery Point

Indiba

Cierpisz na uciążliwe dolegliwości czy urazy mięśni szkieletowych? Jeśli szukasz skutecznego rozwiązania swoich problemów, koniecznie zapoznaj się z zupełnie innowacyjną, a zarazem bezbolesną metodą leczenia. Indiba, bo o niej mowa, to zabieg, który od jakiegoś czasu nazywany jest rewolucją w dziedzinie fizjoterapii i rehabilitacji. Czym różni się od klasycznych masaży leczniczych? Ta unikalna i w pełni bezpieczna metoda stanowi połączenie terapii manualnej wraz z działaniem czynników fizykalnych. W trakcie zabiegu do tkanek i komórek doprowadzany jest termiczny i nietermiczny prąd, przy użyciu elektrod. Wszystko dzieje się pod specjalistyczną opieką terapeuty, który w tym samym czasie może oddziaływać na ciało manualnie.

Jeśli ta innowacyjna metoda wywołuje w Tobie niepokój, związany z ryzykiem powstania podrażnień, pieczenia czy alergii, nie musisz się martwić. Zabieg Indiba wykorzystywany jest na całym świecie od wielu lat (zwłaszcza w Europie Zachodniej i Japonii), a do dnia dzisiejszego zdołano naukowo potwierdzić jego bezpieczne działanie.

Indiba – efekty

Zastanawiasz się jak działa Indiba? Ta innowacyjna technologia wykorzystuje prąd radiofrekwencyjny o częstotliwości 448 kH. Odpowiednie elektrody w połączeniu z umiejętnościami manualnymi terapeuty stymulują wymianę jonową komórek, prowadząc tym samym do ich przyspieszonego metabolizmu i zapotrzebowaniu na tlen. W efekcie pobudzona zostaje odbudowa tkanek, a w konsekwencji dochodzi do szybszej i bardziej skutecznej regeneracji. Prościej mówiąc: odczuwasz natychmiastową ulgę oraz możesz w krótkim czasie wrócić do aktywności fizycznej.

Do najważniejszych efektów zabiegu Indiba należą:
rozluźnienie mięśni, zwiększony metabolizm tkanek (a tym samym ich regeneracja), redukcja obrzęków, natychmiastowa ulga dolegliwości bólowych.

Co więcej, po zabiegu Indiba poczujesz podobne rezultaty jak w przypadku masażu relaksacyjnego, którego następstwem jest lepsze samopoczucie. Aby jednak cieszyć się wszystkimi wymienionymi zaletami tej technologii, musisz skorzystać ze wsparcia doświadczonych specjalistów, którzy starannie dopasują plan leczenia do Twoich indywidualnych potrzeb oraz stanu zdrowia. Cena zabiegu Indiba w porównaniu z kosztem wielu masaży leczniczych, które nie prowadzą do tak szybkich rezultatów, okazuje się wyjątkowo korzystnym rozwiązaniem.

Zabieg Indiba – dla kogo?

Nie musisz być zawodowym sportowcem, aby zdecydować się na zabiegi Indiba. Co ciekawe, mogą one być stosowane zarówno w przypadku osób dorosłych, jak i dzieci, które borykają się z takimi problemami jak:
bóle kręgosłupa, urazy stawów i tkanek twardych, przykurcz lub zwiększone napięcie mięśni, ograniczenie zakresu ruchomości.

Korzystając z Indiba pierwsze efekty odczujesz już w trakcie pierwszej sesji. To nie koniec możliwości, bowiem technologia ta jest również wykorzystywana coraz częściej w zakresie medycyny estetycznej. Metoda ta działa m.in. na redukcję blizn, zmarszczek, rozstępów czy cellulitu.

Indiba jest szeroko wykorzystywana m.in. w fizjoterapii, medycynie sportowej czy rehabilitacji po urazach. Wytwarzane w trakcie zabiegów ciepło jest bezbolesne dla pacjentów oraz nie wywołuje żadnych skutków ubocznych. Jedyne przeciwwskazania dotyczące tej metody występują w przypadku kobiet cieżarnych, osób posiadających implant elektroniczny (np. rozrusznik serca) oraz cierpiących na zakrzepowe zapalenie żył.

Masz pytanie? Zadzwoń: 790 815 415

lub użyj formularza kontaktowego znajdującego się poniżej:

Odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego.