Solcoseryl dla sportowców

Zarówno sportowcy, jak i osoby aktywne fizyczne skupiają dużą uwagę na zastosowaniu odpowiedniej suplementacji, która nie tylko wzmocni wydajność organizmu, ale wspomoże procesy regeneracyjne komórek i tkanek. Jednym z najczęściej stosowanych przez sportowców preparatów, który dba o ich kondycję i zdrowie jest solcoseryl, który jest również jednym z głównych składników wlewów na kontuzje. W jakich sytuacjach warto go stosować? Jak wygląda podanie kroplówki witaminowej? Jakich efektów można się spodziewać?

Kiedy stosować Solcoseryl?

Jest to lek dostępny bez recepty, w skład którego wchodzi bezbiałkowy dializat z krwi cieląt, pozbawiony antygenów. Oprócz tego znajdziemy w nim drogocenne glikolipidy, oligopeptydy, nukleotydy, nukleozydy oraz elektrolity. Ze względu na swój bogaty skład wykorzystywany jest przez profesjonalnych sportowców jako środek wspomagający procesy regeneracyjne, przyspieszający leczenie kontuzji, który dodatkowo dba o prawidłowe dotlenienie komórek organizmu. Jak się okazuje substancja ta odnajduje swoje zastosowanie w przypadku pacjentów po przebytym udarze mózgu, angiopatii cukrzycowej, leczenia chorób autoimmunologicznych, zmian skórnych oraz trądzikowych oraz stanów zapalnych różnego pochodzenia.

Choć na kontuzje najczęściej stosowany jest w postaci tradycyjnej suplementacji tabletkami, to najlepsze rezultaty i najszybsze efekty zauważyć można poprzez podanie solcoserylu dożylnie. Coraz większą popularnością na całym świecie cieszą się kroplówki witaminowe, gwarantujące natychmiastową poprawę samopoczucia oraz złagodzenie dokuczliwych dolegliwości bólowych będących następstwem kontuzji. Solcoseryl dla sportowców oraz inne substancje odżywcze, w tym wypadku podawane są bezpośrednio do krwioobiegu, skąd rozprzestrzeniane są po całym organizmie, co jest gwarancją 100% przyswajalności wszystkich składników znajdujących się we wlewie. Więcej ciekawych informacji na temat zastosowania i właściwości kroplówek witaminowych dla sportowców i osób aktywnych fizycznie znajduje się na naszej stronie, sprawdź kroplówki na kontuzje, wlewy regeneracyjne i wlewy wydolnościowe

Na wlewy z sorcoserylu w dużym stopniu decydują się sportowcy oraz osoby aktywne. Kroplówki witaminowe z dużą zawartością sorcoserylu wskazane są w przypadku pacjentów zmagających się z bolesnymi kontuzjami i urazami (złamania, zwichnięcia, skręcenia, nadwyrężenia itp.), a także w trakcie leczenia i okresu rekonwalescencji oraz późniejszej rehabilitacji. Zastanawiasz się, jak przebiega proces podania wlewu na kontuzję? Otóż zabieg jest w pełni bezbolesny i bezpieczny dla pacjenta, co więcej nie trwa on zazwyczaj dłużej niż jedną godzinę. W celu uzyskania jak najlepszych rezultatów zaleca się zastosowanie serii wlewów witaminowych, podawanych w regularnych odstępach czasowych.

Kroplówki bogate w solcoseryl dla sportowców przyczyniają się do poprawy funkcjonowania procesów metabolicznych, co z kolei prowadzi do usprawnienia pracy oraz wzmocnienia kości i mięśni. Ponad to wlewy przyspieszają procesy regeneracyjne uszkodzonych tkanek.

Leave a reply