fbpx

Fizjoterapia to część obszaru nauk medycznych, której głównym zadaniem jest utrzymanie, rozwijanie i przywracania zdolności ruchowych człowieka. Przeciwdziała nie tylko uciążliwym skutkom procesów starzenia, rozmaitych chorób czy urazów, ale również konsekwencjom wynikającym z siedzącego trybu życia znacznej części współczesnej populacji. Długotrwałe i niewygodna pozycja przed biurkiem, a przy tym niewystarczająca ilość ruchu prowadzi m.in. do zmian przeciążeniowych i bólów w kręgosłupie. 

W Recovery Point znajdziesz bogatą ofertę usług fizjoteraputycznych, dzięki którym będziesz mógł cieszyć się maksymalną sprawnością oraz odnajdziesz ulgę w uciążliwych i bolesnych dolegliwościach. Dostosowaliśmy ją do potrzeb różnych pacjentów: sportowców, osób cierpiących na rozmaite schorzenia, jak i pragnących usprawnić jakość swojego codziennego funkcjonowania. Nasz zespół tworzony jest przez wykwalifikowanych i doświadczonych fizjotereputów, tak abyś posiadał gwarancję bezpieczeństwa i uzyskał możliwie najlepsze efekty z przeprowadzonych zabiegów.

Kto powinien skorzystać z pomocy fizjoterapeuty?

Nawet najbardziej niepozorny uraz może stać się z czasem źródłem rozmaitych dolegliwości. Co więcej, radzenie sobie z nim domowymi sposobami przynosi jedynie krótkotrwałe efekty, natomiast nieleczony w pełni może w przyszłości stanowić przyczynę groźnych powikłań. Do fizjoterapeuty powinien się zatem zgłosić każdy, którego sprawność fizyczna zagrożona jest przez rozmaite urazy, choroby, bóle, zaburzenia czy następstwa procesów starzenia się organizmu. 

Do głównych zadań współczesnej fizjoterapii należy:

 • walka z bólem i stanami zapalnymi, 
 • poprawa sprawności organizmu, 
 • zapobieganie nawrotowi leczonych dolegliwości,
 • wspomaganie i usprawnianie narządów ruchu. 

W naszej klinice znajdziesz szereg usług z zakresu fizjoterapii, które dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technik, a także nowoczesnych technologii, w krótkim czasie pozwolą Ci cieszyć się odpowiednią sprawnością fizyczną. 

Recovery Point – w czym możemy Ci pomóc? 

Oferta usług Recovery Point została opracowana z myślą o potrzebach różnych pacjentów. Znajdziesz w niej zarówno metody z zakresu fizykoterapii, jak i klasyczne masaże lecznicze. Nasza oferta obejmuje także stosunkowo nowe techniki terapeutyczne, takie jak choćby suche igłowanie czy pinopresura. Recovery Point posiada kadrę najlepszych fizjoterapetów w Tychach i ich okolicach, a także najnowocześniejszy sprzęt. W razie pytań, chętnie udzielimy Ci wszelkich odpowiedzi lub pomożemy dobrać najskuteczniejszą z metod leczenia. 

W ofercie Recovery Point znajdziesz szereg usług terapuetycznych, w tym:

 • idiba
 • zabiegi przy użyciu fali uderzeniowej
 • masaż tkanek głębokich
 • terapie powięziowe FDM
 • suche igłowanie
 • pinopresura
 • masaż leczniczy

Dodatkowo, w naszej klinice możesz skorzystać z konsultacji specjalistycznych, a także  przeprowadzić, niezbędne w przypadku leczenia wielu dolegliwości, badania krwi. Zadbaj o swoją sprawność fizyczną oraz raz na zawsze pożegnaj się z uciążliwym bólem, korzystając z naszych usług fizjoterapeutycznych. Recovery Point w Tychach to gwarancja indywidualnego podejścia do każdego pacjenta, a tym samym szybkich i odczuwalnych efektów.